Muzeum v Bruntále, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice
MZDOVÁ ÚČETNÍ/PERSONALISTA/SPRÁVCE MAJETKU

Místo výkonu práce:
Zámek Bruntál, Zámecké nám. 1/7, 792 01 Bruntál

Nástup:
Podle dohody, nejpozději 1. 5. 2022

Požadavky pro výkon práce:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické vzdělání)
  • praxe v oblasti mzdového účetnictví min. 3 roky
  • výbornou znalost personální/mzdové, daňové problematiky a související legislativy
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel)
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • znalost účetního programu GORDIC výhodou
  • trestní a morální bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • komplexní zpracování mzdové agendy pro cca 40 zaměstnanců + cca 40 DPP (sezónní zaměstnanci)
  • komunikace se správou sociálního zabezpečení, zdravotními pojišťovnami, exekutorskými úřady (přihlášky, odhlášky, účast při kontrolách)
  • zpracováván podkladů při PN, RD/MD
  • vyhotovování ELDP
  • vedení agendy personalistiky (příprava základních pracovněprávních dokumentů), lékařské prohlídky, školení BOZP
  • zpracovávání ročního zúčtování daní
  • komunikace s orgány státní správy
  • evidence a zařazování majetku, zpracování inventur, stanovování účetních odpisů majetku, sestavování odpisového plánu
  • zveřejňování dokumentů v Registru smluv
  • komplexní zajišťování fakturace v organizaci včetně kontroly náležitostí faktur přijatých a vydaných, příprava podkladů k úhradám, práce v programu GORDIC KDF a KOF
  • výpočet cestovních náhrad při pracovních cestách
  • evidence klíčové služby

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 1,0 – hlavní pracovní poměr
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • zázemí významné kulturní instituce a stabilitu příspěvkové organizace Moravskoslezského kraje
  • zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravu, sick days, příspěvek na penzijní připojištění a další

Termín pro podání přihlášky: 6. 2. 2022

V rámci přihlášení se do výběrového řízení zašlete:

  • motivační dopis
  • profesní životopis

Kontaktní osoba: Hana Kovačíková, personalistka (e-mail: h.kovacikova@mubr.cz)

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělíte Muzeu v Bruntále, příspěvkové organizaci souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.